Kompānijai Riga Pictures attīstoties, tika nodibināta producentu grupa Bretini, kas darbojas četros pamatvirzienos: raidījumu producēšana un veidošana, kino un TV filmu veidošana, video reklāmu,  mūzikas video klipu veidošanu kā arī pasākumu scenāriju idejiskā noformēšana.

īstenoto projektu pamats ir profesionāla komanda, kuras pieredze, zināšanas un radošais potenciāls ir neatsverams kvalitātes rādītājs. Apliecinājums tam  ir augstie reitingi un veidoto produktu popularitāte.

Bretini komandas rīcībā ir optimāla tehniskā bāze, kas pilnībā spēj nodrošināt jebkura projekta profesionālu un kvalitatīvu realizāciju.

Kāpēc Bretini?

Producentu gupa BRETINI  Latvijā mazāk pazīstama ar savu nosaukumu kā ar šīs grupas vadītāju un idejisko autori- režisori un producenti Žaklīnu Cinovsku, kura Bretini nosaukumu nav izvēlējusies nejauši.


Bretini nosaukuma VĒSTURE

Bretini ir Ž. Cinovskas vecvectēva, pasaules slavena cirkus mākslinieka, Roberta Cinovska pseidonīms.
Lai dabūtu angažamentu Eiropas cirkos, vajadzēja izdomāt skanīgus uzvārdus, jo par nepārspējamām cirka zvaigznēm uzskatīja itāliešus, vāciešus un angļus. Tā Babītes zēns Roberts Cinovskis kļuva par Eiropas cirka literatūrā bieži pieminēto Bretini.


Pēc Lielās Oktobra sociālistiskās revolūcijas R.Cinovskis kopā ar brāli Jāni Klinti (Jāni Cinovski) un Stefano Stefanidzi apbraukāja daudzus Padomju Krievijas cirkus, uzstājoties gan gaisa, gan atjautīgi konstruētos perša numuros. Kad pamatīgi apguva peršista ‘‘ābeci‘‘, mākslinieks nolēma kopā ar dzīvesbiedri Alīsi sagatavot atrakciju ar kāpnēm un metāla kārtīm. Artists apguva arī otru numuru-balansēja ar jostas peršu, kamēr dzīvesbiedre garas kārts galā iemontētajā aplī veica nāves cilpu ar velosipēdu.Šis triks tad arī bija atslēga uz slavu visā pasaulē.

Līdz ar to BRETINI ir sinonīms vārdiem-mērķtiecība, augsta darba kvalitāte un visbeidzot – riskēsim, lai īstenotu neiespējamo!