Riga Pictures ir viena no stabilākajām un pieredzes bagātākajām kompānijām Latvijā, kas realizē ar kino un video saistītus projektus, tos ne tikai producējot, bet nodrošinot arī scenārija izstrādi, filmēšanu, videomontāžu, tehnikas īri.

Kompānijai paplašinoties, tika nodibināta producentu grupa BRETINI , īstenojot Latvijā vēl nebijušus, tehniski sarežģītus projektus.


Mēs vizualizējam idejas, kas sākotnēji varbūt liekas neiespējamas vai pārlieku sarežģītas, taču mūsu vadmotīvs – MĒS NERISKĒJAM, MĒS ATĻAUJAMIES - jau liecina par to, ka esam gatavi piepildīt kā savus, tā Jūsu sapņus!

 

2006. gadā uzņēmām daudzsēriju (10 sērijas) filmu “Prāts vai Instinkts.

Filma guva necerēti lielu popularitāti un skatītāju atsaucību, jo komēdijdrāmā tika izspēlētas patiesas dzīves situācijas, kurās bija iespēja pavērot mūsdienu sabiedrību no malas.

Piesaistot Latvijas labākos aktierus un pieaicinot arī Krievijas kino zvaigznes šogad turpināsies darbs pie ‘’Prāts vai Instinkts’’ otrās sezonas filmēšanas!!

 

Otrs vērienīgākais projekts  ir TV šovs „Rallija Zvaigzne“ . Tas atšķirībā no citu kanālu adaptētajiem projektiem ir Ž.Cinovskas oriģinālideja, kas radās vērojot kādu bagātīgi apmeklētu rallija posmu Latvijā.

Līdz šim brīdim šovs “Rallija Zvaigzne” tiek uzskatīts par tehniski sarežģītāko projektu, kas jelkad veidots Latvijas televīzijās.

Un arī par šo šovu var teikt-nekas vēl nav beidzies, viss tik pa īstam ir sācies- jau ģenerējam idejas, lai taptu ‘’Rallija Zvaigzne-2’’!