"Riga Pictures"
ir viena no pieredzes bagātākajām kompānijām Latvijā, kas realizē  TV projektus Žaklīnas Cinovskas vadībā jau vairāk 15 gadus.

Paralēli TV raidījumiem un šoviem kompānija darbojas arī reklāmas un kino projektos, tos ne tikai producējot, bet nodrošinot arī scenārija izstrādi, filmēšanu, videomontāžu un tehnikas īri.

Mēs vizualizējam idejas, kas sākotnēji varbūt liekas neiespējamas vai pārlieku sarežģītas!

Kompānija "Riga Pictures" kopumā darbojas četros pamatvirzienos:

raidījumu producēšana un veidošana,

kino un TV filmu veidošana,

video reklāmu, mūzikas video klipu veidošana,

pasākumu scenāriju idejiskā noformēšana


Producentu grupa „Riga Pictures” faktiski dibināta jau 1995. gadā jau tad nodarbojoties ar televīzijas raidījumu veidošanu un producēšanu. Lai īstenotu projektus augstvērtīgā kvalitātē, to radīšanai vienmēr piesaistīta tikai augsti kvalificēta profesionāla radošā un tehniskā komanda.

Producentu grupas dibinātāja ir Žaklīna Cinovska, kura, kā režisore savu karjeru sāka jau 20 gados, vienlaicīgi producējot raidījumu „Horoskopi“, mūzikas video klipus, nodarbojoties ar pasākumu scenāriju izstrādi un to realizāciju. Kā rezultātā ir tapuši neskaitāmi TV projekti. Tostarp, par Žaklīnas pēdējā laika nozīmīgāko  un veiksmīgāko veikumu kino jomā tiek uzskatīta daudzsēriju filma „Prāts vai Isntinkts“, kas ar panākumiem tiek uzņemta arī Krievijā.

Par Žaklīnu Cinovsku >>>